Türkiye’de makine, araç ve ekipman kiralama sektörünün tüm paydaşları, “Rent2 Winn 2022 Kiralama ve İkinci El Zirvesi”nde buluşacak. Hibrit olarak düzenlenecek etkinlikte teknoloji alanında yaşanan gelişmelerin sağladığı avantajlardan, dünya genelindeki makine, araç ve ekipman kiralama faaliyetlerine kadar sektörün dinamiklerini etkileyen pek çok farklı konu ele alınacak. Paylaşım ekonomisinin sağladığı avantajlardan yola çıkılarak hayata geçirilecek zirve ile sektördeki iş hacmi ve potansiyelinin ortaya çıkarılmasına, kiralama bilincinin daha geniş kitlelere yayılmasına destek sağlanması amaçlanıyor.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sahip olmak yerine paylaşım ekonomisinin yaygınlaşmasıyla öne geçen makine, araç ve ekipman kiralama sektörü, Rent2 Winn 2022 Kiralama ve İkinci El Zirvesi”nde bir araya geliyor.  Paylaşım ekonomisinin sağladığı avantajlardan yola çıkılarak hayata geçirilecek zirve; hem sektörün duayenlerine ev sahipliği yapacak hem de katılımcılara networklerini geliştirme fırsatı sunacak. Kiralama hizmeti sağlayan ve alan şirketlerden ürün satıcı firmalara, finansman kuruluşlarından satış sonrası hizmet sağlayıcılarına, kamu kuruluşlarından teknoloji ve bilişim firmalarına kadar uzanan geniş bir yelpazeye yayılan sektörün tüm bileşenlerini ağırlamaya hazırlanan zirvede; Türkiye’nin bu alandaki büyüme potansiyeli ve sunulan avantajlar masaya yatırılacak.

22 Mart Salı günü düzenlenecek!

Hibrit olarak gerçekleştirilmesi planlanan Rent2 Winn 2022 Kiralama ve İkinci El Zirvesi; 22 Mart Salı günü İstanbul Marriott Hotel Asia’da düzenlenecek. Zirvede; katılımcılara Covid-19 önlemlerinin büyük bir titizlikle ele alındığı güvenli bir ortam sunulacak. Dijital olarak zirveye katılmak isteyenler de gün boyu canlı olarak takip edebilecekleri zirveye, soru ve yorumlarıyla da dahil olabilecekler.

Kiralama bilincinin yayılmasına destek sağlayacak!

Sektörün mevcut iş hacminin ve potansiyelinin gözler önüne serilmesinin amaçlandığı zirvede, sürdürülebilir bir büyüme elde edilmesi adına ortak bilinç oluşturulması noktasında yapılması gerekenler ele alınacak. “Kiralama bilincinin” daha geniş kitlelere yayılmasına destek sağlanmasının hedeflendiği etkinlikte; teknolojideki gelişmelerin makine, araç ve ekipman kiralama sektörüne sağladığı avantajlar da masaya yatırılacak. Dünya genelindeki kiralama faaliyetleriyle ilgili güncel gelişmelerin tüm paydaşlara anlatılacağı etkinlikte, inşaat, madencilik, endüstriyel ve kamu gibi sektörler bazında kiralamada uzmanlaşma konusu da tartışılacak.

Sürdürülebilir kiralama mühendisliği…

Zirvede; “ürün grupları bazında firma yetkililerinin ulusal ve küresel pazar değerlendirmeleri”, “kiralamada sürdürülebilirlik”, “finansman koşullarındaki gelişmeler”, “operasyon süreçlerinin yönetimi”, “ikinci el değerlendirme”, “teknoloji ve dijitalleşmenin getirdiği fırsatlar” ile “müşterilerin tecrübeleri ve beklentileri” gibi farklı konular ele alınacak. Etkinlikte ayrıca alanında uzman isimlerin katılımıyla; “Sürdürülebilir Kiralama Mühendisliği”, “İkinci Elde Güven ve Kazanç”, “Paylaşım Ekonomisi ve Kiralamada Yenilikçi Modeller” ve “Bilişim ve Teknolojinin Kiralamaya Etkileri” gibi farklı konuları içeren seminerler düzenlenecek.

Zirvenin hedef ürün gruplarını ise ağırlıklı olarak; iş ve inşaat makineleri, otomotiv, istif ve depolama ekipmanları, vinçler, personel yükseltme platformları ve güç sistemleri oluşturacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir