Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise Rent-A-Car’ın Türkiye iştiraki Enterprise Türkiye, projeleri ve yenilikçi bakış açısının yanı sıra iş birlikleri ile de örnek çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Bu kapsamda; araç kiralama sektörünün öncü ismi Enterprise ile kullanıcılarının tercihlerine özel öneri ve içerikler sunan Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, iş birliklerini ayrı bir boyuta taşıdı. Uzun bir süredir çeşitli kampanyalar doğrultusunda Enterprise ile çalışan ZUBİZU’nun, artık araç kiralama alanındaki tek partneri Enterprise Türkiye oldu. İki öncü isim bu doğrultuda hem Enterprise Türkiye hem de ZUBİZU kullanıcılarına her ay farklı fayda ve indirimler sunmayı amaçlıyor.

Araç kiralama sektörünün öncü ismi Enterprise Türkiye, hayata geçirdiği iş birlikleri ile hem emsal teşkil edecek çalışmalarını hem de kullanıcılarına özel avantajlarını sürdürüyor. Şirket, bu çerçevede ZUBİZU ile hayata geçirdiği iş birliğini de yepyeni bir boyuta taşıyor. Bu kapsamda; yaklaşık 4 milyon üyesine 500’e yakın markayla, 15 bini aşkın satış noktasında hizmet veren, kullanıcılarının ilgi alanlarına yönelik en yeni trendleri farklı kategorilerde içerikler sunarak örnek çalışmalara imza atan mobil uygulama ZUBİZU’nun araç kiralama alanındaki tek partneri Enterprise Türkiye oldu. Sektörünün iki öncü ismi hayata geçirecekleri çalışmalarla iş birliklerini daha da derinleştirmeyi ve müşterilerine her ay farklı faydalar ile indirimler sağlamayı planlıyor.

İşbirliğimizi müşterilerimize fayda sağlayacak biçimde daha da derinleştirmeyi amaçlıyoruz

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün, Enterprise Türkiye olarak; uzun yıllardır araç kiralamada önemli avantajlara ve öncü iş birliklerine imza attıklarını anımsattı. Özarslan Tangün, “ZUBİZU ile olan birlikteliğimiz zaten hali hazırda başarıyla devam ediyordu. Ama bu iş birliğini daha da ileriye taşımaya karar verdik. Bu kapsamda ZUBİZU’nun araç kiralama alanında artık sadece Enterprise Türkiye ile çalışmasından büyük bir memnuniyet duyduğumuzu özellikle belirtmek isterim. İş birliğimizi müşterilerimize daha fazla fayda sağlayacak şekilde daha da geliştirmeyi ve derinleştirmeyi amaçlıyoruz. Hem ZUBİZU’nun hem de Enterprise Türkiye’nin müşterileri için düzenleyeceğimiz avantajlı kampanyalar ve tekliflerle; alışverişlerinde olduğu gibi araç kiralama alanında da benzersiz deneyimler sunmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

Her ay farklı avantaj ve ayrıcalıklar!

Araç kiralama sektörünün öncü ismi Enterprise Türkiye ile Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, derinleşen iş birlikleri ile her ay müşterilerine farklı fayda ve indirimler sunacak. Bu kapsamda Mart ayı boyunca geçerli olacak ilk fırsat kampanyası kapsamında ZUBİZU müşterileri, Enterprise’dan Toyota Corolla Hybrid modelini 249 TL’den kiralayabilecekler. Üstelik ZUBİZU müşterileri, Corolla Hybrid’i Enterprise’ın adrese teslim hizmet farkıyla temin edebilecekler. Söz konusu kampanya detayları hakkındaki bilgiler ise www.enterprise.com.tr web sitesi ve ZUBİZU uygulaması aracılığıyla paylaşılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir