Türkiye çapında 265 noktada hizmet veren, ülkenin en büyük oto ekspertiz şirketi Pilot Garage, tüm bayileri ile Antalya’da bir araya geldi. Uzman ve sertifikalı teknik kadrosu ile hizmet sunan Pilot Garage, 2021 yılının değerlendirmesini yaptıktan sonra, yeni yıl için hedeflerinden bahsetti.

Oto ekspertiz/oto check-up alanında, sektörün öncülerinden olan Pilot Garage, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen geleneksel bayi buluşmasında 265 bayisiyle bir araya geldi. Antalya’da gerçekleştirilen buluşmada konuşma yapan Pilot Garage Genel Koordinatörü Cihan Emre “Kuruluşumuzdan bu yana tam 10 yılı geride bıraktık. Tarafsızlık ve dürüstlük üzerine kurduğumuz prensiplerimizden asla vazgeçmeden yola devam ediyoruz. Gerek güvenilirliğimiz ile gerekse yaptığımız işin kalitesi ile sektörde adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz.” dedi.

“Güvenilirlik bizim için en önemli husus olmaya devam edecek”

İkinci el araç alım-satım sırasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldıran ve araçların değerinde alınıp satılmasını sağlayan Pilot Garage’ın Genel Koordinatörü Cihan Emre gelecekteki hedeflerine de değindi. “Merdiven altı ve TSE belgesi bulunmayan ekspertizler maalesef oldukça yaygın. Tüketiciler bu yapılar yüzünden çoğunlukla büyük mağduriyetler yaşıyor. Bunu ortadan kaldırmak ve tüketicilerin Pilot Garage’ın her bayisinden mutlu ayrılmasını sağlamak her daim en büyük hedefimiz olacak. Son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makinalarıyla müşterilerimize alanında en iyi hizmeti,  ülke genelinde sağlamaya devam edeceğiz.  Güvenilirlik bizim için en önemli husus olmaya devam edecek. Ayrıca işbirliği yaptığımız ve yapacağımız firmalar ile de istikrarlı biçimde büyümemizi sürdürmek istiyoruz. İkinci el araç sektörünün en kıymetli kurumsal markalarıyla yaptığımız işbirlikleri sayesinde artık öncü bir rol modeli haline geldik. 2022 yılı sonuna kadar bayi sayımızı 300’e ulaştırmayı hedefliyoruz.” açıklamasını yaptı. 

“Pilot Garage ikinci el sektörüne kurumsallık ve güven kazandırdı”

Öte yandan Antalya’da gerçekleşen toplantıya katılan MASFED Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu Başkanı Aydın Erkoç ise “Özellikle salgın ile beraber ikinci el piyasası daha da hareketlendi. Dinamizmi artan sektörün kurumsallaşması, alım-satımı yapılan araçların belirli prosedürlerden geçerek teknik kontrollerden geçmesi çok büyük önem taşıyor. Bu anlamda Pilot Garage, sektörün kurumsallaşması ve belirli standartlara kavuşmasında kritik bir rol üstlendi. Alıcı ve satıcı arasında bir terazi görevi gören Pilot Garage’ı sektöre sağladıkları katma değer için MASFED adına kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir