Türkiye pazarına giren ilk gurme kahve markası olan dünyaca ünlü Gloria Jean’s Coffees, en sevilen kahvelerini bu kez yüze yakın Total İstasyonu’nda kahve severlerle buluşturuyor. 

Türkiye pazarına girdiği 1999 yılından bugüne ülkemizde de çok sevilen kahve devi Gloria Jean’s Coffees, kahve severlere yolculukları boyunca kaliteli kahve sunmak için keyifli bir iş birliğine imza atıyor. Total İstasyonlarının “Bi’ Güzel” markasıyla hayata geçirdiği yeni market konseptinde yer alan Gloria Jean’s Coffees, en yeni ve en son teknolojiye sahip kahve makinalarıyla yüze yakın Total İstasyonunda Bi’ Güzel Marketlerde kahve severlerle buluşuyor. Türkiye’nin dört bir yanında ve yüze yakın Total İstasyonu’nda sizleri bekleyen Gloria Jean’s Coffees lezzetleriyle yolculuğunuz daha keyifli geçerken kaliteli kahve tadına kolayca ulaşabilirsiniz. Gloria Jean’s’in her biri spesiyal tatta olan kahve çeşitleri arzu ettiğiniz tazelikte ve kıvamda Total  Bi’ Güzel Marketlerde sizleri bekliyor. 

Üstün ve özgün bir servis anlayışıyla hizmet veren Gloria Jean’s Coffees, kaliteli kahve deneyiminden çok daha fazlasını isteyen tüm kahve severleri Gloria Jean’s dünyasını keşfetmeye davet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir