İkinci el araç sektörüne yeni bir bakış açısı ve yeni iş gücü yaratmak adına 2021 yılında yeni adımlar atan Otomerkezi.net, Yellow Team takımı ile pazarın kurumsallaşmasına katkı sağlamayı hedefliyor. Sahayla birebir temasta bulunarak araç sahibi olmak isteyenler için aradıkları ve kendilerine uygun olan kriterleri karşılayan araçları araştırıp bulan, bulunduğu yerde mobil ekspertiz yaparak aracını satmak isteyenlerin aracını satan, kredi, kasko ve garanti imkanları sağlayan 200 kişilik Yellow Team takımı ile ilgili olarak Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş “Sıkı bir eğitim süreci sonrasında sahayla birebir temasta bulunan Yellow Team oluşumuyla ikinci el araç sektöründe yeni bir istihdam modeli yaratmak istiyoruz. İkinci el araç ticaretinde girişimcilere profesyonel bir bakış açısı kazandırmak birinci hedefimiz.” dedi.  

Ülkemiz ikinci el araç pazarındaki standartları yükseltmek üzere çalışmalarına devam eden Otomerkezi.net, Yellow Team ile sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor. Özellikle girişimciler, iş arayışında olanlar, ikinci el araç ticaretinde deneyim kazanarak kazanç elde etmek isteyenleri operasyonel bir çatı altında toplayan Yellow Team takımı, hali hazırda 200 takım üyesiyle sahada birebir temasta bulunuyor.

Arayıp bulamadığınız aracı araştırıp buluyor, kredi imkanı sağlıyor

Fiyat, renk, kilometre, motor, şanzıman, marka, model gibi kriterlerde diledikleri aracı bulamayan müşteriler için araştırma yapan, bulan ve satışa hazır hale getiren Yellow Team takımı, aracını satmak isteyenlerin aracı için de yerinde ekspertiz yapıp satılmasını sağlıyor. Tüm süreç dijitalleşmeye yatırım yapılarak inşa edilen dijital bir altyapı ağı ile bayilerle eş zamanlı olarak ilerliyor. Sadece kredi, kasko, sigorta ya da garanti ihtiyacı olanlara da

bu imkanları sunabiliyor.  Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş, Yellow Team ile ilgili olarak “Altın takım olarak adlandırmayı sevdiğimiz bu oluşumda tüm üyeler sıkı bir eğitimden geçiyor. Ocak ayı itibariyle ortaya çıkardığımız takımımıza sektörün içinden ve dışarıdan yüksek ilgi duyulması bizleri mutlu ediyor. Hedefimiz ülkemize katma değer sağlayacak yeni bir istihdam modeli yaratmak. Girişimcilere ikinci el ticaretinde kurumsal ve profesyonel bir bakış açısı kazandırmak birinci hedefimiz.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir