Uluslararası marka değerleme şirketi Brand Finance tarafından her yıl gerçekleştirilen ‘’Türkiye’nin En Değerli Markaları – Turkey 100’’ çalışması belirtildi. Dünyanın enerji uzmanı İnci Akü, bu sene da ilk 100 sıralamasında yerini alarak Türkiye’nin en değerli akü markası olmaya devam ediyor.

1996’dan bu yana marka konumları, stratejileri ve yatırımları konusunda hizmet veren ve sunmuş olduğu saydam araştırmalarla dikkat çeken uluslararası bağımsız marka değerleme firması Brand Finance, 14. ‘Türkiye’nin En Değerli ve En Güçlü Markaları’ listesini ifade etti. Türkiye’de otomotiv tedarik sanayinin köklü firması İnci Holding ile dünya akü devi Japon GS Yuasa’nın iştiraki İnci GS Yuasa’nın lokomotif markası İnci Akü, 2013’ten bu yana listede yerini koruyarak “Türkiye’nin en değerli akü markası” unvanını sürdürüyor. Listedeki tek akü markası olan İnci Akü, tüketici odaklı yaklaşımı ve geliştirdiği yeni teknolojilerle sektörüne öncülük etmeye devam ediyor.

İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, İnci Akü’nün bulunduğu alanlarda gösterdiği başarılardan gurur ve mutluluk duyduğunu belirterek sözlerine şu şekilde devam etti: “Ar-Ge’den üretime, pazarlamadan satış ve satış sonrası faaliyetlere kadar her aşamada titizlikle çalışan bir ekibe sahibiz. Sürekli geliştirdiğimiz yeni ürün ve hizmetlerle değişen ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımımızla en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Teknolojinin bizlere sağladığı avantajları İnci Akü olarak en doğru şekilde değerlendiriyoruz. En güvenilen enerji depolama şirketi olma vizyonumuz doğrultusunda elde ettiğimiz başarılarımızla sektörümüzdeki liderliğimizi koruyoruz. Yarattığımız marka değeriyle Brand Finance gibi değerli bir kurumun çalışmasında her yıl ilk 100 listesi içerisinde yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir