İkinci el otomobil sektörünün referans markası ikinciyeni.com, yeni reklam filmleriyle hem alıcıların hem de satıcıların kafalarındaki sorulara nokta koyuyor. 

Türkiye’nin tam dijital ve şeffaf hizmet veren ikinci el otomobil platformu olan ikinciyeni.com, ikinci el otomobil almak ve satmak isteyenlerin kafa karışıklıklarına değinen reklam filmlerini dijital mecralar, ulusal TV ve radyo kanallarında yayına aldı. 

ikinciyeni.com yayınladığı iki reklam filminde hem araç satıcılarının hem de araç almak isteyenlerin kafalarında yer eden “Nereden, nasıl alacağım?”, “Araç satın alırken nasıl güveneceğim?”, “Aracım satılana kadar nasıl ilgileneceğim?”, “Gereksiz pazarlıklardan nasıl kurtulacağım?” gibi soruları esprili bir anlatımla ele alıyor. 

Şirket, güvenle ikinci el otomobil satın almak isteyenlerin adresi olduğunun altını çizdiği reklam filminde tüm araçlar için sunduğu bağımsız ekspertiz raporu sayesinde araçların piyasa fiyatına hızlıca erişim sağlamanın kolaylığını anlatıyor. Otomobilini satmak isteyenler için hazırlanan reklam filminde ise, ister oturdukları yerden ister bayiler aracılığıyla hızlı, pratik ve konforlu bir satış süreci sunularak paranın banka hesaplarına anında ve güvenli bir şekilde geçeceğine dikkat çekiliyor.

Filmleri izlemek için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir