Michelin Türkiye, 25’inci yıla özel bir kampanya düzenledi. Michelin yetkili bayilerinden, Euromaster servis noktalarından ve michelin.com.tr üzerinden 31 Aralık 2021 tarihine kadar 4 adet Michelin lastik satın alanlar, 600 TL’ye varan araç bakım ve servis hizmetinin yanı sıra, çekilişe katılarak çeşitli hediyeler kazanma imkanına kavuşuyor. 

Lastik sektöründe “uzun ömürlü performans’’ stratejisiyle ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans ve güvenli sürüş sunarak yeni nesil teknolojiler tasarlayan Michelin’in, 31 Ocak 2022 tarihine kadar kış kampanyası devam ederken, Michelin Türkiye’nin 25’inci yılına özel ek bir kampanya daha devreye alındı. Bu ek kampanyaya göre 31 Aralık 2021 tarihine kadar Michelin yetkili bayilerinden, Euromaster servis noktalarından ve michelin.com.tr üzerinden 4 adet Michelin lastik satın alanlar; Paris tatilinden, 5 bin TL’lik hediye çekine, Bibendum peluş oyuncaktan kupaya kadar hediye kazanma şansı yakalarken, 600 TL’ye varan araç bakım ve servis fırsatından da yararlanabilecek. 

Kayıt ol, çekilişe katıl hediyeler kazan

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, tek seferde toplamda 4 adet Michelin marka lastik alışverişi yaparak www.michelin.com.tr adresinde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra çekiliş hakkı elde edecek.   25’inci yıla özel düzenlenen bu ek kampanya ile; bir kişi çift kişilik Paris tatili ve bu tatil kapsamında iki gece konaklama, Michelin yıldızlı restoranda akşam yemeği, vize, uçak bileti ve transfer imkanına kavuşurken, 25 kişi Trendyol’dan 5 bin TL’lik hediye çeki, 250 kişi Bibendum peluş oyuncak ve kayıt olan ilk 2 bin 500 kişi ise Michelin kupası kazanacak. 

Lastik ve araç bakım hizmetlerinde 600 TL’ye varan fırsat

Öte yandan kampanya kapsamında; Michelin yetkili satıcıları, Euromaster servis noktaları ve michelin.com.tr üzerinden tek seferde dört adet Michelin lastik satın alan sürücüler, rot-balans ayarı, lastik montajı, lastik oteli, nitrojen gibi lastik servis hizmetlerinin yanı sıra motor yağı ve filtre değişimi, fren sistemi bakımı, silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu, ilave lastik garantisi ve cam tamiri gibi araç bakım hizmetleri için 600 TL’ye varan servis indiriminden faydalanabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir