Audi Türkiye’nin sponsorları arasında yer aldığı Nick Cave & The Bad Seeds konserinde, sanatçı performansıyla izleyenlere müzik dolu bir gece yaşattı.

Audi Türkiye’nin sponsorları arasında yer aldığı ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın 50’nci yılını kutlamaları kapsamında düzenlenen Nick Cave & The Bad Seeds konseri için Park Orman’ı dolduran hayran kitlesi, Avustralyalı sanatçının çok yönlü müziği, enerjisi ve tutkusuyla sergilediği sahne performansına tanıklık ettiler.

Sanatı ve kültürü geliştirme ve desteklemek konusunda 60 yılı aşkın süredir birçok çalışma gerçekleştiren veya gerçekleştirilenlere dahil olan Audi markasının bu yaklaşımını Türkiye’de de başarıyla uygulayan Audi Türkiye, sanatın her alanında olmaya özen gösteriyor. 

Konser, Nick Cave & The Bad Seeds‘in 2 Haziran’da başlayan, Primavera Sound, Rock Werchter gibi festivallerin yanısıra, Berlin, Oslo, Porto gibi şehirleri de kapsayan Avrupa turnesinin bir ayağını oluşturuyor. 

1983 yılında Nick Cave, Blixa Bargeld ve Mick Harvey tarafından kurulan Nick Cave & The Bad Seeds, özellikle duygusal ve melankolik tarzlarıyla biliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir