Yüce Auto ŠKODA’nın 2020 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi, ihtiyaç duyulan farklı noktalara temas etmeye devam ediyor. Pandemi dönemiyle birlikte sağlık çalışanlarına, sokak hayvanlarına, sağlık kuruluşlarına ve ihtiyacı olanlara ulaşan İyilik Araçları şimdi ise Köy Okulları için yola çıkıyor.

“İyilik Araçları Mutluluğa Aracı” sloganıyla yola çıkan ŠKODA İyilik Araçları, kırsal bölgelerde yaşayan çocuklara kültürü, sanatı ve hayal ettikleri aktiviteleri taşıyarak bir karnaval atmosferi oluşturulmasını sağlayacak. ŠKODA İyilik Araçları ilk olarak 27 Eylül’de Kahramanmaraş’a ulaşacak. Ardından 30 Eylül’de Van, 3 Ekim’de Gümüşhane ve 7 Ekim’de Balıkesir’de belirlenen okullardaki rotalarına giderek, çocuklara karnaval tadında bir gün yaşatacak.

ŠKODA İyilik Araçları etkinlikler kapsamında 4 lokasyonda 1000’in üzerinde çocuk ile buluşacak. Her okulda Ayla sinema filmi gösterimi, pamuk şeker ve patlamış mısır ikramı, okul kütüphanelerine kitap bağışı, palyaço, tahta bacak, sihirbaz ve balon şovlarıyla animasyon gösterimi gerçekleştirilecek. İyilik Araçları bu projesini 7 Ekim’de tamamlayarak bir başka iyilik için hazırlanmaya başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir