Türkiye lastik sektörü lideri Brisa, Bridgestone markasının ayrıcalıklı hizmet vermek üzere oluşturduğu mağaza konseptini Türkiye’de ilk defa Esenyurt’taki Tekin Kardeşler bayisinde hayata geçirdi. 

Müşterilerine lastiğin ötesinde hizmetler sunma vizyonuyla çalışan Brisa, Bridgestone’un ağırlıklı üst segment sınıfına hizmet verdiği mağaza konsepti Bridgestone Performance Center’ı, Türkiye’de başlattı. Türkiye’deki ilk Bridgestone Performance Center, Brisa’nın İstanbul Esenyurt bayisi Tekin Kardeşler’de düzenlenen bir törenle hizmete açıldı.  Açılışa Esenyurt Belediye Başkanı’nın yanı sıra, Brisa ve mağaza yetkilileri katıldı. 

Performance Center mağazada tüketicilere özellikle UHP, RFT ve 4×4 (STRmix) lastiklerin yoğunlukta olduğu üst segment sınıfında hizmet verilecek. Müşterilere ayrıcalıklı bir deneyim sunmanın amaçlandığı mağazada, büyük bir servis alanı, iç-dış müşteri bekleme alanları, satış alanı, e-şarj noktası, kafe ve özel çalışma alanı bulunuyor.

Brisa CEO’su Haluk Kürkçü, “Brisa olarak, müşteri deneyimini güçlendirecek, müşterilerimize bir katma değer sunan çalışmalarımıza hız verdik. Bu doğrultuda  Bridgestone’un  Performance Center adı verilen mağaza konseptini Türkiye’de de hayata geçiriyoruz. Böylece müşterilerimizin daha nezih bir ortamda daha konforlu bir şekilde ihtiyaçlarını karşılamasını amaçlıyoruz. Bu konsepti başarılı şekilde uygulayan, bayimiz Tekin Kardeşler’e de çok teşekkür ederim.” 

Brisa, önümüzdeki dönemde Performance Center mağazalarının sayısını artırmayı planlıyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir