Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, belirli modellerde geçerli çok avantajlı periyodik bakım kampanyasını araç sahipleriyle buluşturuyor. 15 Kasım tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında anlaşmalı Euromaster noktalarına araçlarını getirenler 839 TL’den başlayan bakım fırsatından faydalanabilirken söz konusu kampanya; yağ, yağ filtresi, polen filtresi ve hava filtresi değişiminde geçerli olacak.

Kış mevsiminin yaklaşmasıyla ve havaların soğumasıyla beraber araçların periyodik bakımı daha da önem kazanıyor. Soğuk havalarda çalışan araç motorlarına yapılan bakımların motor ömrü ve yakıt tüketimi açısından büyük önem taşıdığına dikkat çeken Euromaster yetkilileri, araçların verimliliğini kaybetmemesi ve motor ömürlerinin uzun olabilmesi için bu bakımların atlanmaması gerektiğinin altını çiziyor. Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, aracını kışa hazırlamak isteyen kullanıcılar için ise çok avantajlı bir kampanyayı devreye aldı. 15 Kasım tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında anlaşmalı Euromaster noktalarında belirli model ve araçların yağ, yağ filtresi, polen filtresi ve hava filtresi değişimlerini çok uygun fiyatlarla gerçekleştiriliyor.

839 TL’den başlayan çok avantajlı fiyatlar!

Euromaster’ın bakım kampanyasından Türkiye’nin en çok tercih edilen 33 otomobil modelinin kullanıcıları çok avantajlı fiyatlarla faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında Fiat Egea 1.3 Multijet’e 839 TL, 2013 – 2018 model 1.33 motora sahip Toyota Corolla’ya 849 TL, 1.5 litre dizel motorlu Ford Focus’a 999 TL, 1.5 dizel motorlu Renault Clio’ya 1049 TL, 2012-2020 model 1.6 litre dizel Skoda Octavia’ya 1249 TL, 1.6 dizel motorlu Volkswagen Passat modellerine 1249 TL, 2016-2020 model 1.6 dizel motorlu Audi A3 modellerine 1249 TL, 2012-2018 model N47 motor koduna sahip BMW 320 dizel motorlu modellerine 1549 TL ve Mercedes A180 CDI modeline ise 1399 TL’lik fiyatlarla periyodik bakım imkanı sunuluyor. Bunun yanında kampanya kapsamında yer alan tüm modeller ve farklı araç modelleri için  Euromaster.com.tr internet sitesinden ücretsiz olarak bir tıkla bakım fiyat teklifi alınabiliyor.

Zamanında değiştirilmeyen motor yağı yakıt tüketimini artırıyor!

Euromaster uzmanları, yenilenen motor yağlarının başta sürtünme ve aşınmayı azaltması olmak üzere birçok avantaj sağladığını vurguluyor. İlk olarak motor yağlarının, yüzlerce hareketli parçadan oluşan ve değişik ısı aralıklarında çalışan motorların karmaşık ve zorlu yapısına karşı etki göstermesi gerekiyor. Bu nedenle, motor yağlarının araç üreticilerinin standartları ve uzmanların tavsiyeleri doğrultusunda seçilmesi önem arz ediyor. Özellikle şehir içi kullanımlar, yüksek devirli sürüşler, yanma kalıntıları, toz ve nem gibi zorlu koşullarda görev yapan motor yağlarının, uluslararası normlar ve kullanım şartları çerçevesinde belirlenen bir kullanım ömrü bulunuyor, bu nedenle belli periyotlarda değiştirilmesi gerekiyor. Zamanında değiştirilmeyen motor yağı motorda aşınmanın ve yıpranmanın artmasına, motor ömrünün kısalmasına, zamansız arızalara ve yakıt sarfiyatının artmasına neden olabiliyor. Euromaster servis noktalarında ise araçların motor yağı seviyesi ve fiziksel durumu kontrol edilerek, ihtiyaç halinde yağ ve filtre değişim işlemi gerçekleşiyor. Bunun yanında Euromaster hizmet noktalarındaki periyodik araç bakımı; orijinal ekipman onaylı Totalenergies ve ELF marka motor yağları güvencesiyle sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir